15.08.2011

Czym jest Access Bars®?
Access BARS® to bezinwazyjny zabieg, po którym sposób w jaki funkcjonujemy na co dzień zaczyna się zmieniać. Access Bars® to wyjątkowy, energetyczny zabieg, który działa zarówno na ciało, jak i na umysł. Polega na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, w których skumulowany jest cały stres, czarne wizje, powody frustracji i depresji, strach, obawy, żale, złości, punkty widzenia i ograniczenia w różnych dziedzinach życia. Barsy są punktami przechowującymi „dane” w komputerze ludzkich mózgów - podobnie jak twarde dyski. Nasz mózg działa jak komputer, do którego zostały wprowadzone wszystkie nasze programy, opinie i przekonania.

  • Podczas zabiegu, cały elektromagnetyczny ciężar zostaje rozładowany i może zdarzyć się tak, że po raz pierwszy w życiu dotkniesz prawdziwej przestrzeni, którą jesteś i spotkasz się z samym sobą - takim, jakim jesteś.
  • Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa.
  • Zabieg ten powoduje, że przestajemy funkcjonować na bazie naszych programów i zaczynamy przyjmować – zamiast odrzucać. W wyniku tego następuje uwolnienie przekonań i osądów. Zaczynamy być obecni w naszym życiu, a przeszłość nie ma takiego wpływu na przyszłość, co zmienia prawdopodobieństwo przyszłych możliwości.
  • Dokonujemy zmian we wszystkich obszarach swojego życia.